O webu

Podmínky užití informací

Návštěvou těchto stránek berete na vědomí:

Tento portál je provozován z území Spojených států amerických, jejichž zákony se řídí.

Informace na těchto stránkách mají pouze informativní charakter a nemohou nahradit rady a doporučení lékaře. Tyto informace byste neměli sami použít ke stanovení a léčbě zdravotních problémů či nemocí. Neužívejte léky pouze na základě těchto informací. Vždy důkladně čtěte příbalové letáky k příslušným lékům. Jestliže nebo máte podezření, že , nějakou nemocí, konzultujte to s Vaším ošetřujícím lékařem. Při užívání jakýchkoliv přípravků je nutné vždy posoudit zdravotní stav pacienta, zvláště kardiovaskulární funkce, neboť sexuální aktivita s sebou nese jisté riziko srdečních příhod. Při používání přípravku bez dohledu lékaře, existuje nebezpečí.

Odborné části tohoto portálu jsou určeny pouze osobám oprávněným předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky (odborníci). Tento portál není určený široké veřejnosti. Pokud nespadáte pod zákonem vymezenou skupinu odborníků nebo s některým z ustanovení dohody o užívání nesouhlasíte, nejste oprávněni vstoupit na tyto stránky. Obsahem portálu jsou informace určené pro odbornou veřejnost. Obsahem jsou odborné články, informace o odborných akcích a odkazy na jiné odborné servery či organizace. Všechny reklamní a propagační informace jsou určeny pouze odborníkům. Portál obsahuje i odkazy na odborné internetové stránky jiných zřizovatelů. Provozovatel v žádném rozsahu neručí za obsah těchto odkazovaných stránek.

Užíváním, tzn. vstupem na tento portál uzavíráte Dohodu o užívání portálu pro odborníky (dále jen “dohoda”). Za jakoukoliv škodu vzniklou užíváním těchto internetových stránek nenese provozovatel odpovědnost a vy jste povinni nahradit nárokující straně škodu v plném rozsahu a výši. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za špatné použití či interpretaci zde prezentovaných informací.